softsystems

Elerin Männiste

majandustarkvara konsultant (lapsehoolduspuhkusel)

Majandustarkvara konsultandina aitab Elerin klientidel võimalikult mugavalt tööd teha. Telefon peab kogu aeg käeulatuses olema, sest kunagi ei tea, millal kliendil abi on vaja.

 

Elerinile meeldib, et Softsystems on nagu sõpruskond, kes veedab üheskoos hea meelega aega ka väljaspool tööd. Iga meeskonnaliige on värvikas ja äge isiksus, kellega saab pikki filosoofilisi vestlusi pidada, pisarateni naerda või ennastunustavalt tantsida.  Kogu meeskonna töösse suhtumist hindab Elerin väga kõrgelt, pühendumust ja hingega asja kallal olemist on lausa õhus tunda.

Kui Elerinil oleks hästi palju aega käes, siis ta kaevaks kodusel Võrumaal lillepeenraid ja tuletaks meelde, kuidas võro kiilt kõnõlda. Om tu viimantsel aal väegade rooste lännu.Elerin loeb palju, tal on komme endale raamatuid ise soetada, sest siis saab need mõnusasti kapsaks lugeda. Aga kui tema enda aju puhkust vajab, siis valmistab ta hea meelega India toitu, käib teatris ja festivalil või veedab aega oma sõpradega. Elerinil on hea meel, et nii tööl kui ka väljaspool seda ümbritsevad teda need õiged, tema inimesed.