softsystems

Softsystemsi ja Abivahendikeskus Invaru strateegiapäev Iglupargis

Dynamics 365 Business Central peakasutaja ning konsultant kohtusid Invaru tegevjuhiga, et vestelda kuidas meie koostöö saab aidata uute, läbimõeldud lahenduste loomisele, mis vastavad mõlema osapoole ambitsioonidele ja vajadustele.
Kaardistasime Invaru hetkeseisu Business Centralis - mis on hästi ja kuidas kitsaskohtadega tegeleda. Mõtisklesime tulevikuteemadel, millised on uued suunad ning kuhu tuleks lisaks panustada.

Parimad mõtted tulevad alati keskkonnast väljaspool! Selge visiooni ja suurepäraste ideede toel pandi paika strateegia 2025.aasta lõpuni.


Loe edasi Loe edasi!

Tarkvaravahetus peab olema hästi ajaliselt planeeritud

Peaaegu kaks aasta tagasi sattus Premia Tallinna Külmhoone tarkvaravahetus jäätisemüügi põhiajale - maikuusse, mis oli vaevarikas nii meile, arenduspartnerile kui ka kasutajatele.
Õppetunnid on selleks, et neist õppida!
Premia Leedu versioonivahetus on olnud sedavõrd edukas, et jõudsime õigeaegselt asjad tehtud ning üleminek uuele versioonile oli kindlasti üks aegade edukamaid ning möödus suuremate probleemideta.

Loe artiklit siit: Tarkvaravahetus peab olema hästi ajaliselt planeeritud


Loe edasi Loe edasi!

Premia KPC Dynamics 365 Business Central

Alates tänasest alustab Premia KPC Leedu kasutama Microsoft Dynamics 365 Business Centrali oma äritarkvarana.

 

Juurustusprojektiga oleme tegelenud ligi aasta ning nüüd on saabunud aeg minna LIVE'i!

 Loe edasi Loe edasi!

Verstoni ja Rail Baltica koostöö

Oleme äärmiselt rõõmsad, et meie klient Verston, kes on Eesti juhtiv taristuehituse ettevõte, on sõlminud Rail Balticu raudtee põhitrassi Raplamaa lõikude ehitamise lepingud.


Loe edasi Loe edasi!

BCS Itera hommikuseminar

Täna osalesime koostööpartneri BCS Itera korraldataval hommikukohviseminaril teemaga ärianalüüsist Salvesti näitel.

Laval üks meie geeniustest - MS Dynamics NAV/BC peakasutaja ning tiimijuht Carlos Niitsoo


Loe edasi Loe edasi!

Võru Rahva Raamatu kaupluse avamine

Võru Rahva Raamat on juba nädal aega avatud olnud!
Meie poisid käisid enne avamist võrgu- ning kassasüsteeme seadistamas.

Rahva Raamatus vastutame lisaks majandustarkvarale ka IT infrastruktuuri arendus-, haldus- ja hooldusteenuste eest. Samuti tellime ning seadistame kõik vajaliku lõppkasutaja jaoks.


Loe edasi Loe edasi!

Premia juht Aivar Aus räägib digitaliseerimise olulisusest

Premia Tallinna Külmhoone juht Aivar Aus räägib digitaliseerimise olulisusest.

KUULA SIIT!Loe edasi Loe edasi!

Softsystems 18

SOFTSYSTEMS on 18-aastane!Loe edasi Loe edasi!

Premia KPC Leedu majandustarkvara versioonivahetusprojekt

Mitmete meie klientide juures on käimas majandustarkvara versioonivahetusprojektid.
Möödunud aastal saime uuendatud Premia Tallinna Külmhoone tarkvara, nüüd jätkame Leedu Premia KPC ülemineku protsessiga Microsoft Dynamics 365 Business Centrali.


Loe edasi Loe edasi!

Puumarketi versioonivahetusprojekt algas

Aprilli alguses alustasime Eesti suurima ehituspuitu müüva kaupluseketi Puumarketi majandustarkvara versioonivahetusprojektiga. Varasemalt kasutas küll Puumarket Business Centrali versiooni, kuid nüüd liigume üle äpipõhisele Dynamics 365 Business Centrali uusimale versioonile.
Soovime tarkvaralahendust täiustada ja muuta võimalikult efektiivseks, et toetada Puumarketi igapäevast tegevust. Samuti on oluline kaasa minna kiiresti muutuva tehnoloogiamaailma arengutega ning ära kasutada uusi võimalusi, mida tarkvara pakub.


Loe edasi Loe edasi!

Premia pilvepõhine versiooniuuendus

Öösel toimus Premias majandustarkvara pilvepõhine versiooniuuendus ning alates tänasest töötab ettevõte Dynamics 365 Business Central 21’s (BC21).
Microsoft Business Central 365 on pidevalt täiustuv pilvepõhine tarkvara, mis tähendab, et Microsoft pakub regulaarselt uusi versioone, et parandada ja täiendada olemasolevaid ning lisada uusi funktsioone.Loe edasi Loe edasi!

Invaru versioonivahetusprojekt lõppes edukalt

Hea meel on teatada, et Invaru versioonivahetusprojekt Microsoft Business Centralile üleminekuga sai eelmisel nädalal ametliku lõpu!
Microsoft Dynamics 365 Business Central on uusim versioon laialt kasutatud majandustarkvarast Microsoft Dynamics Navision (NAV).

Tipptehnoloogial baseeruva tarkvaralahenduse kasutusele võtt sisaldab funktsioone, mis aitab ettevõttel oma äri tõhusamalt juhtida ja hallata nii täna kui ka aastate pärast. Lisaks pakub uus kasutajaliides paremat kasutajakogemust ja lihtsustab süsteemis navigeerimist.
Karku veel nurka visata ei saa, sest usin töö käib avaliku sektori lahenduste liidestamisega.


Loe edasi Loe edasi!

Premia müügitulemused

Osalesime Premia iga-aastasel suurel müügikoosolekul, kus vaadeldi viimase aasta tulemusi ning kaardistati käesoleva hooaja eesmärke. Endiselt on Premia kõige edukam jäätisetootja Eestis, kelle turuosa hõlmab 40,3%! Jäätiseturu top 20 toote seast leiab Premia sortimendist lausa 15 jäätist.

Vaatamata 2022. aasta mahukale versioonivahetusprojektile, mil toimus üleminek ühelt vanemalt NAV versioonilt uusimale Microsoft Business Centrali, on saadud väga edukalt hakkama.


Loe edasi Loe edasi!

Kolm aastat Salvestiga!

Kolm aastat edukat koostööd Salvestiga!

Softsystems ja Salvest ühisel õhtusöögil arutlemas senini saavutatut ning paika panemas uusi eesmärke.


Loe edasi Loe edasi!

Invaru töötab majandustarkvara uusimas versioonis

2023. aastal on mitmed kliendid üle minemas uusimale majandustarkvara programmile Microsoft Dynamics 365 Business Central. Selle aasta avas invaabivahendite müügiga tegelev ettevõte Invaru, kes alustas 2.jaanuaril tööd tarkvara uusimas versioonis.
Pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna! Meie tublid konsultandid on valmis abistama igal ajal ning igas kohas. Kui tarvis, tuleb kiire koosolek pidada kasvõi laos mähkmete vahel


Loe edasi Loe edasi!

Softsystems Sirowa IT osakonna meetingul Poolas

Novembri lõpus toimus SIROWA grupi IT osakonna live meeting Poolas, kus osalesid kontserni kuuluvate riikide IT esindajad. SIROWA Tallinn eest vastutab Softsystems ning meie süsteemiadministraator Kristjan Sokk.
Kohtumise eesmärgiks oli teostada 2021.-2022. aasta projektide kokkuvõtted ning ülevaatus. Kahe aasta märksõnadeks on olnud ERP kolimine TierIII datacentrisse, tellimuste monitoorimise süsteemi tsentraliseerimine, ärianalüütika tarkvara grupipõhiseks viimine.
Ettevõtte jätkusuutlikkuse ning turvalisuse tõstmiseks koostati aastaks 2023 tegevuskava, mis näeb ette ERP tsentraliseerimist, Azurei ja Active Directory ühinemist ning IT auditi läbiviimist.


Loe edasi Loe edasi!

VLAN

Selle aasta märksõnaks on küberturvalisus. Selleks, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi turvalisemaks virtuaalkeskkonnaks, koolitame ja täiendame end pidevalt. Eile toimus INFRA tiimiga ettevõttesisene koolitus VLAN-idest, et üle vaadata virtuaalsete kohtvõrkude võimalused ning rakendused.Loe edasi Loe edasi!

Premia töö uusimas majandustarkvara versioonis

Premia Tallinna Külmhoone on juba pool aastat töötanud uusimas majandustarkvara versioonis Business Central 365.
Üleminek ühelt vanemalt Microsoft Dynamics NAV versioonilt kõige kaasaegsemale pilvepõhisele lahendusele tuli üsna töömahukalt. Tegemist oli suure ning keeruka projektiga, mille käigus ilmnes mitmeid spetsiifilisi nüansse. Komplitseerituks tegi asjaolu, et pikkade aastate jooksul oleme teinud mitmeid lisaarendusi, mida standardlahendus ei paku. Tänaseks oleme saavutanud hästi toimiva süsteemi koostöös kliendi ning arenduspartneriga.


Loe edasi Loe edasi!

Puumarketi versioonivahetuse ettevalmistused

Oleme täies hoos ja aktiivselt valmistumas Puumarketi majandustarkvara üleminekuks uusimale versioonile - Dynamics 365 Business Central. 
Lisaks igapäevasele tarkvara testimisele vestleme osakondadega eraldi, et luua vastavale rollile sobiv profiil.


Loe edasi Loe edasi!

Puumarket AS

Eesti suurimal ehituspuitu müüval kaupluseketil Puumarket täitub tänavu juba 28. tegevusaasta, mille jooksul on ettevõte palju kasvanud ja arenenud. Ning tempo, millega selles firmas muudatusi ette võetakse, ei paista kuidagi raugevat. 

Seda kinnitab ka nende üleminek täiesti uuele majandustarkvarale Dynamics 365 Business Central 2019. aasta kevadel.Loe edasi Loe edasi!