softsystems

Premia Tallinna Külmhoone AS

Head Eesti jäätised aastast 1956. Täna on tegu ettevõttega, mis tegutseb kolmes Balti riigis ja kuulub suurde rahvusvahelisse kontserni Food Union.
Premia näol on tegu Softsystemsi esimese kliendiga, kellega on edukas koostöö kestnud juba aastast 2005.


Loe edasi Loe edasi!

Rahva Raamat AS

Rahva Raamat on Eesti suurim raamatute jae-ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille alla kuulub 11 kauplust seitsmes Eesti linnas ning e-pood. Meie koostöö sai alguse aastal 2009, mil Rahva Raamat otsis partnerit, kes suudaks ja tahaks ettevõtte sees Microsoft Dynamics NAV käivitamisel tekkinud probleemset olukorda lahendada. Aktiivse koostöö tulemusena sai tarkvara juurutatud kliendi vajadustest lähtuvalt nii, et kõik keerukad igapäevased äriprotsessid olid võimalikult hästi toetatud. Ka pikalt mureainet valmistanud serverisüsteemid said viidud kaasaaegsele tasemele.   


Loe edasi Loe edasi!

Lincona Konsult AS

Lincona on Eesti suurim põrandakatete maaletooja ja müüja.
Meie edukas koostöö algas aastal 2006. Lincona on üks neist ettevõtetest, kus oma IT-inimene vahetati välja teenusepakkuja vastu ja tulemusega jäädi kordades rohkem rahule. Ühe laia profiiliga töötaja asemel teeb vajaliku töö ära meie tiim.


Loe edasi Loe edasi!

Silberauto AS

Softsystemsiga on selline huvitav lugu, et mitmed meie töötajad on tulnud siia tööle meie klientide juurest. Silberautos töötas pikka aega meie tänane Infra tiimi juht Peeter, kes alates 2010 aastast Silberauto serveripargi arendamist ja hooldamist Softsystemsi ridades jätkab. Silberautost on pärit mitmeid ägedaid lahendusi, mis on andnud kogemuse ka mujal rakendamiseks. 


Loe edasi Loe edasi!