softsystems

Peeter Hendrikson

IT-infrastruktuuri lahenduste arhitekt

Peetri spetsialiteet on IT-süsteemide lahendused. Peeter on IT-valdkonnas alates 1992. aastast ning oma töös põhjalik, täpne ja uuriv.

Peetrile meeldib rahulikult mõelda, asjad hoolega läbi kaaluda ning need siis ellu viia nii hästi, kui veel vähegi saab. Softsystemsi juures meeldibki Peetrile see, et siin saab asju niimoodi teha – kolleegid teevad samamoodi.

Kooli ajal võitis Peeter vabariikliku füüsikaolümpiaadi. Nüüd pakuvad talle kõige rohkem pinget tööülesanded, millel ei ole selget lahendust, nii et see tuleb alles välja mõelda.

Samavõrd meeldib Peetrile ka toredate inimestega ühiselt asju ette võtta. Sõbrad on praeguseks muide veendunud, et kui mõnda mäge vallutama minnes Peeter kampa võtta, siis on tipus ilus ilm garanteeritud.

Lisaks IT-le tuleb Peetril ka jooksmine hästi välja – sellest kõnelevad 50 läbitud maratoni ja sekka mõni 100-kilomeetrine ots. Tema südames on aga hoopis peotants.

Kui Peetril oleks kõik maailma aeg käes, siis ta pildistaks loodust ja loeks palju rohkem raamatuid kui praegu, näiteks põnevikke ja musta huumorit.

Peetril on kaks poega.