softsystems

Väino Ellamik

majandustarkvara konsultant

Keegi pole kunagi näinud, et Väino närvi läheks. Ehkki IT-asjad võivad selleks ju teinekord põhjust anda. Väino tööks on inimeste aitamine. Ta paneb majandustarkvara klientide jaoks nii hästi tööle kui võimalik, et nad ülesannetega hästi hakkama saaksid ja oma ettevõttele häid tulemusi tooksid.

Väino õppis ülikoolis majandusküberneetikat ja töötab absoluutselt õige koha peal. Tal lähevad silmad särama, kui saab midagi ära teha.

Väino ütleb, et Softsystemsis on täiskasvanulik suhtumine ja kõigile meeldib oma töö. Esimese koosoleku Softsystemsis pidas ta Skype’i teel otse sünnitustoast. Tal on kaks poega ja tütar.

Väino teeb triatloni, suusatab, kui lund on; orienteerub ja hüppab langevarjuga. Viimast soovitab ta kõigil inimestel vähemalt korra aastas teha. Orienteerumisega on nii, et seal peab kohal olema. Kui mõte uitama läheb, eksid kohe ära. Nii on elus ka.

Väino tahaks rohkem raamatuid lugeda ja õppida põhjalikult toiduvalmistamist. See on peen kunst ja Väinole meeldib uusi asju õppida. Ta on muide ka väikelaevakapten ja autosõiduõpetaja.