softsystems

Veiko Nikolai

majandustarkvara konsultant

Veiko on väga põhjalik ja rahulik inimene. Ega teisiti ei saakski ju klientidele tarkvara arendada. Selleks et kliendi jaoks tarkvarast maksimaalne kasu välja võtta, peab esmalt selgeks tegema kõik vajadused ning seejärel hoolikalt lahendused läbi mõtlema. Veiko on veendunud, et ärisuhetes on usaldus kõige tähtsam ning koostöö ladusa sujumise huvides peavad mõlemad osapooled olema avatud – ainult nii on võimalik saavutada parimaid tulemusi.

Majandustarkvara valdkond on huvitav ja areneb kiiresti ning see meeldib Veikole väga, sest uusi teadmisi on tore ka klientidega jagada.

Softsystemsis on Veiko arvates kokku saanud ägedad inimesed, kes tegutsevad igapäevaselt ühise eesmärgi nimel ning läbimõeldud tegevusplaaniga. Sama äge on ühiselt veedetud vaba aeg, kuhu sageli kaasatakse ka järeltulijad. Veiko peab väga lugu heast naljast.

Vabal ajal sõidab ta rattaga, ujub ja naudib hea söögi kõrvale punast veini. Murelite söömine meeldib ka. Veiko loeb palju, eriti raske on raamatut käest panna siis, kui see räägib militaarajaloost.

Tasakaal töö- ja eraelu vahel on Veiko jaoks suurim nauding: kui tööl on kõik korras ning ka pere jaoks jätkub küllaldaselt aega, ongi kõik väga hästi. Veikol on kolm last, kaks tütart ja poeg.